Tri-Max 650 NS-Kbm Elektro-Hidrolik Ameliyat Masası

 • 650NS
 • U56751
 • bbb

 Masa, baş, sırt, oturak ve iki parçadan oluşan ayak kısımları ile toplam 6 parçadan oluşmaktadır. 

Sırt kısmı kumanda üzerinden hareket ettirilebilir. Aynı şekilde trendelenburg- ters trendelenburg, fleks- refleks, lateral eğim, kaldırma ve indirme gibi özellikler kumanda üzerinden yapılabilmektedir. Ayak kısmı iki parçadan oluşmaktadır ve amortisör yardımıyla hareket ettirilebilir ve çıkartılabilir. 120 mm’ ye kadar yükselebilen böbrek elevatörü bulunmaktadır. Her iki taraftan aynı anda yükselmektedir. El kumandasında karanlık oda ortamında rahat kullanımın sağlanabilmesi için ışıklandırma mevcuttur. Güçlü fren sisteminde masa dengesinin sağlanabilmesi için otomatik kilitleme ve ayarlama özelliği bulunmaktadır. Elektriğin kesilmesi durumunda batarya devreye girer ve operasyona ara verilmeden devam edilir. Manuel pompa, elektrik ve güç kesildiğinde tüm masa hareketlerinin uygulanabilmesi için alternatif güç özelliği taşır. X-Ray kaset yuvasına kaset rahatça yerleştirilebilir ve hareket ettirilebilir. K.B.B, göğüs, böbrek, bel, safra kesesi, jinekoloji, üroloji, sistoskopi, belkemiği gibi operasyonlar için üstün özellikler taşımaktadır.

Anahtar özellikler;

Masa yüzeyi uzunlamasına elektro hidrolik olarak 36 cm kaydırılabilmekte ve C kollu röntgen sistemi kullanılabilmektedir.

Masada ayakucu ve başucu parçaları yer değiştirilebilmekte ve yapılan bu işlemle görüntü alabilme mesafesi daha da uzatılabilmektedir.

Masa 53 cm’ lik en alt seviyeye inmesi nedeni ile ilgili operasyonlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Sağa ve sola lateral eğilimi olmakta ve elektro hidrolik olarak el kumandası ve gövde üzerindeki kumanda üzerindeki tuşlar ile yapılmaktadır.

Trendelenburg ve ters trendelenburg eğimi elektro hidrolik olarak el kumandası ve gövde üzerindeki kumandadan tuşlar ile yapılmaktadır.

Böbrek elevatörü bulunmaktadır. Bu işlem masa üzerinde ki kol yardımı ile manuel olarak masanın her iki tarafından kolayca yapılabilmektedir.

Kumandanın kullanılmadığı durumlarda kısa sürede (7 sn) kendini kilitleyebilme (stand by) özelliği bulunmaktadır.

Elektrik kesintisi durumunda masanın hareketlerine devam edebilmesi için batarya sistemi bulunmaktadır.

Masa da batarya ve elektronik arızasının aynı anda meydana geldiği durumlarda masa hareketini sağlayabilen, alternatif güç kabul edilen, manüel hareket eden hidrolik pompa bulunmaktadır. Bu pompa seçilen hareketi ayak pedalı ile sağlayarak temel hareketleri sağlayabilmektedir.

Garanti;

2 yıl garanti
10 yıl teknik destek

Döşeme renk seçenekleri

 Renk seçeneği bulunmamaktadır. 

Standart aksesuarlar

Bağlam kemeri
Serum askısı
Anestezi çerçevesi

Opsiyonel aksesuarlar

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 

Sertifika ve belgeler

Tags: pyrawork

Kalite Belgeleri

Markalarımız

Online Katalog

  • Türkçe Türkçe

DOWNLOAD

Turkish English

İletişim

  • Mone Medikal A.Ş
   Org. San. Blg 14. Cad.
   No:2 Corum / Turkey
   Tel: (+90364254 97 87
   Fax: (+90364) 254 97 90
  • Mail
   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Takip Edin